Menetrendek
30 |
Rozsrét autóbusz-forduló Rozsrét autóbusz-forduló ► Autóbusz-állomás ► Sóstói úti kórház |
Érvényes: 2024. április 7-től további intézkedésig /
Valid from 7 April 2024 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
6:00 | Rozsrét autóbusz-forduló |
6:02 | Fenyő utca 43. |
6:03 | Rozstelek utca |
6:05 | Tulipán utca |
6:06 | Szabadság utca |
6:08 | Lejtő utca |
6:10 | Palánta utca |
6:14 | Ipartelepi elágazás |
6:16 | TIGÁZ |
6:18 | Móricz Zsigmond utca |
6:20 | Szarvas utca 76. |
6:21 | Kígyó utca |
6:22 | Szarvas utca 13. |
6:23 | Országzászló tér |
6:25 | Szabolcs utca |
6:27 | Autóbusz-állomás |
6:29 | Mező utca 5. |
6:31 | Rákóczi utca 50. |
6:33 | Búza tér |
6:34 | Kossuth utca 9. |
6:36 | Dohány utca |
6:37 | Stadion utca |
6:39 | Városi Stadion |
6:40 | Egyetem |
6:41 | Sóstói úti kórház |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima