Menetrendek
30 |
Sóstói úti kórház Sóstói úti kórház ► Autóbusz-állomás ► Rozsrét autóbusz-forduló |
Érvényes: 2024. április 7-től további intézkedésig /
Valid from 7 April 2024 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
16:18 | Sóstói úti kórház |
16:19 | Egyetem |
16:20 | Városi Stadion |
16:22 | Stadion utca |
16:23 | Dohány utca |
16:25 | Kossuth utca 9. |
16:27 | Búza tér |
16:29 | Mező utca |
16:30 | Konzervgyár |
16:32 | Autóbusz-állomás |
16:34 | Szabolcs utca |
16:36 | Országzászló tér |
16:37 | Szarvas utca 13. |
16:39 | Kígyó utca |
16:40 | Szarvas utca 76. |
16:41 | Móricz Zsigmond utca |
16:42 | TIGÁZ |
16:43 | Ipartelepi elágazás |
16:45 | Palánta utca |
16:47 | Lejtő utca |
16:49 | Szabadság utca |
16:50 | Tulipán utca |
16:52 | Rozstelek utca |
16:53 | Fenyő utca 43. |
16:55 | Rozsrét autóbusz-forduló |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima