Menetrendek
3 |
Sóstói úti kórház Sóstói úti kórház ► Autóbusz-állomás ► Kistelekiszőlő ► Rozsrét autóbusz-forduló |
Érvényes: 2024. április 7-től további intézkedésig /
Valid from 7 April 2024 until further notice
tanszünetben munkanapon / on workdays during school holidays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
18:18 | Sóstói úti kórház |
18:19 | Egyetem |
18:20 | Városi Stadion |
18:22 | Stadion utca |
18:23 | Dohány utca |
18:25 | Kossuth utca 9. |
18:27 | Búza tér |
18:29 | Mező utca |
18:30 | Konzervgyár |
18:35 | Autóbusz-állomás |
18:37 | Szabolcs utca |
18:39 | Országzászló tér |
18:40 | Szarvas utca 13. |
18:42 | Kígyó utca |
18:43 | Szarvas utca 76. |
18:44 | Móricz Zsigmond utca |
18:45 | TIGÁZ |
18:46 | Ipartelepi elágazás |
18:49 | Palánta utca |
18:50 | Fillér utca |
18:52 | Kistelekiszőlő (Koszorú utca) |
18:53 | Tégla utca |
18:55 | Meggyfa utca |
18:59 | Szabadság utca |
19:00 | Tulipán utca |
19:02 | Rozstelek utca |
19:03 | Fenyő utca 43. |
19:05 | Rozsrét autóbusz-forduló |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima