Menetrendek
27 |
Vasútállomás Vasútállomás ► Szélsőbokori út ► Vay Ádám krt. ► Jósaváros |
Érvényes: 2024. április 7-től további intézkedésig /
Valid from 7 April 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
11:40 | Vasútállomás |
11:42 | Petőfi tér (Autóbusz-állomás) |
11:44 | Bethlen Gábor utca 67. |
11:46 | Tiszavasvári út |
11:48 | Szakiskola és Kollégium |
11:50 | Esélycentrum |
11:53 | Ív utca |
11:54 | Fészek utca ABC |
11:55 | Szirom utca |
11:56 | Rozsnyó utca |
11:57 | Dugonics utca |
11:58 | Derkovits Gyula utca 73. |
11:59 | Derkovits Gyula utca 5. |
12:02 | Mező utca 5. |
12:04 | Rákóczi utca 50. |
12:05 | Búza tér |
12:07 | Vay Ádám körút |
12:09 | Nyár utca |
12:11 | Volánbusz Zrt. |
12:13 | Jósavárosi piac |
12:15 | Jósaváros |
12:16 | Jósaváros |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima