Menetrendek
49 |
Orosi elágazás ► Örökösföld ► Michelin ► Huszár telep |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
20:55 | Orosi elágazás |
20:57 | Oros, Szállási utca |
20:58 | Oros, Vezér utca |
21:00 | Oros, Takarék köz |
21:01 | Oros, Takarék köz |
21:02 | Oros, ABC |
21:03 | Orosi Iskola |
21:05 | Orosi elágazás |
21:06 | Élet utca |
21:07 | Szarkaláb utca |
21:09 | Naspolya utca |
21:10 | Tujafa utca |
21:12 | Gomba utca |
21:14 | Törzs utca |
21:15 | Örökösföld |
21:16 | Szalag utca |
21:17 | Örökösföldi Piac |
21:18 | Család utca, hőközpont |
21:19 | Család utca, hőközpont |
21:21 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
21:22 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
21:24 | Vay Ádám körút |
21:26 | Búza tér |
21:28 | Mező utca |
21:29 | Bethlen Gábor utca 67. |
21:31 | Derkovits Gyula utca 5. |
21:32 | Derkovits Gyula utca 73. |
21:34 | Derkovits Gyula utca 108. |
21:35 | Continental |
21:36 | Eissmann |
21:37 | Michelin |
21:39 | Michelin |
21:40 | Eissmann |
21:41 | Bottyán János utca |
21:42 | Huszár telep |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima