Menetrendek
21 |
Vasútállomás Vasútállomás ► Országzászló tér ► Család u. ► Örökösföld ► Törzs u. ► Búza tér ► Vasútállomás (körjárat) |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig. /
Valid from 10 December 2023 until further notice.
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
6:15 | Vasútállomás |
6:17 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
6:18 | Szabolcs utca |
6:20 | Országzászló tér |
6:22 | Luther tér |
6:25 | Rendelőintézet |
6:27 | EÜ. Szakközépiskola |
6:28 | Család utca, hőközpont |
6:29 | Örökösföldi Piac |
6:30 | Szalag utca |
6:32 | Örökösföld |
6:33 | Törzs utca |
6:35 | Semmelweis utca |
6:37 | Család utca, hőközpont |
6:39 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
6:41 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
6:43 | Vay Ádám körút |
6:45 | Búza tér |
6:47 | Mező utca |
6:49 | Konzervgyár |
6:51 | Autóbusz-állomás |
6:53 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima