Menetrendek
44 |
Vasútállomás Vasútállomás ► Jósaváros ► Örökösföld ► Oros, Takarék köz |
Érvényes 2024. április 7-től további intézkedésig. /
Valid from 7 April 2024 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
16:05 | Vasútállomás |
16:07 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
16:08 | Szabolcs utca |
16:09 | Országzászló tér |
16:11 | Luther tér |
16:13 | Bujtos utca |
16:15 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
16:17 | Nyár utca |
16:19 | Volánbusz Zrt. |
16:20 | Jósavárosi piac |
16:22 | Jósaváros |
16:24 | Jósaváros |
16:25 | Jósavárosi templom |
16:27 | TESCO áruház |
16:30 | Bevásárlóközpontok |
16:32 | Örökösföld |
16:33 | Törzs utca |
16:39 | Gomba utca |
16:41 | Tujafa utca |
16:43 | Naspolya utca |
16:45 | Szarkaláb utca |
16:46 | Élet utca |
16:47 | Orosi elágazás |
16:49 | Orosi Iskola |
16:50 | Oros, ABC |
16:52 | Oros, Takarék köz |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima