Menetrendek
44 |
Vasútállomás Vasútállomás ► Jósaváros ► Örökösföld ► Oros, Takarék köz |
Érvényes 2024. április 7-től további intézkedésig. /
Valid from 7 April 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
9:36 | Vasútállomás |
9:38 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
9:39 | Szabolcs utca |
9:40 | Országzászló tér |
9:41 | Luther tér |
9:43 | Bujtos utca |
9:45 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
9:47 | Nyár utca |
9:49 | Volánbusz Zrt. |
9:50 | Jósavárosi piac |
9:51 | Jósaváros |
9:53 | Jósaváros |
9:54 | Jósavárosi templom |
9:56 | TESCO áruház |
9:59 | Bevásárlóközpontok |
10:01 | Örökösföld |
10:02 | Törzs utca |
10:05 | Gomba utca |
10:07 | Tujafa utca |
10:09 | Naspolya utca |
10:11 | Szarkaláb utca |
10:12 | Élet utca |
10:13 | Orosi elágazás |
10:15 | Orosi Iskola |
10:16 | Oros, ABC |
10:18 | Oros, Takarék köz |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima