Menetrendek
55 |
Sóstógyógyfürdő Sóstógyógyfürdő ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től /
Valid from 1 January 2024
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
13:45 | Sóstógyógyfürdő |
13:46 | Fürdő utca |
13:47 | Berenát utca |
13:48 | Csónak utca |
13:49 | Kemecsei út (Vénusz utca) |
13:53 | Sóstói úti kórház |
13:54 | Schmidt Mihály utca |
13:55 | Csaló köz |
13:56 | Jósaváros |
13:57 | Jósavárosi templom |
13:58 | Jósavárosi piac |
13:59 | Volánbusz Zrt. |
14:00 | Pazonyi tér |
14:01 | Nyár utca |
14:02 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
14:03 | Bujtos utca |
14:05 | Inczédy sor |
14:07 | Kórház |
14:09 | Nagyvárad utca |
14:10 | EÜ. Szakközépiskola |
14:11 | Család utca |
14:12 | Örökösföldi Piac |
14:13 | Szalag utca |
14:14 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima