Menetrendek
55 |
Sóstógyógyfürdő Sóstógyógyfürdő ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től /
Valid from 1 January 2024
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
7:57 | Sóstógyógyfürdő |
7:58 | Fürdő utca |
7:59 | Berenát utca |
8:00 | Csónak utca |
8:01 | Kemecsei út (Vénusz utca) |
8:05 | Sóstói úti kórház |
8:06 | Schmidt Mihály utca |
8:07 | Csaló köz |
8:08 | Jósaváros |
8:09 | Jósavárosi templom |
8:10 | Jósavárosi piac |
8:11 | Volánbusz Zrt. |
8:13 | Pazonyi tér |
8:14 | Nyár utca |
8:16 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
8:18 | Bujtos utca |
8:20 | Inczédy sor |
8:22 | Kórház |
8:24 | Nagyvárad utca |
8:26 | EÜ. Szakközépiskola |
8:28 | Család utca |
8:29 | Örökösföldi Piac |
8:31 | Szalag utca |
8:32 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima