Menetrendek
55 |
Sóstógyógyfürdő Sóstógyógyfürdő ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től /
Valid from 1 January 2024
minden nap közlekedik / daily
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
6:17 | Sóstógyógyfürdő |
6:18 | Fürdő utca |
6:19 | Berenát utca |
6:20 | Csónak utca |
6:21 | Kemecsei út (Vénusz utca) |
6:25 | Sóstói úti kórház |
6:26 | Schmidt Mihály utca |
6:27 | Csaló köz |
6:28 | Jósaváros |
6:29 | Jósavárosi templom |
6:30 | Jósavárosi piac |
6:31 | Volánbusz Zrt. |
6:33 | Pazonyi tér |
6:34 | Nyár utca |
6:36 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
6:38 | Bujtos utca |
6:40 | Inczédy sor |
6:42 | Kórház |
6:44 | Nagyvárad utca |
6:45 | EÜ. Szakközépiskola |
6:46 | Család utca |
6:47 | Örökösföldi Piac |
6:49 | Szalag utca |
6:50 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima