Menetrendek
4Y |
Oros, Temető Oros, Temető ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
14:00 | Oros, Temető |
14:01 | Oros, Magyar utca 61. |
14:03 | Oros, Takarék köz |
14:04 | Oros, ABC |
14:05 | Orosi Iskola |
14:07 | Orosi elágazás |
14:08 | Élet utca |
14:09 | Szarkaláb utca |
14:11 | Naspolya utca |
14:12 | Tujafa utca |
14:14 | Gomba utca |
14:16 | Sport utca |
14:18 | Rendelőintézet |
14:20 | Bujtos utca |
14:21 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
14:23 | Vay Ádám körút |
14:25 | Búza tér |
14:27 | Mező utca |
14:28 | Konzervgyár |
14:30 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima