Menetrendek
25 |
Zimony utca Örökösföld ► Északi körút ► Vasútállomás |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
8:59 | Alma utcai iskola |
9:00 | Pitypang utca |
9:01 | Borbánya, iskola |
9:02 | Borbánya, ABC |
9:03 | Tünde utca |
9:04 | Lujza utca (Kállói út) |
9:05 | Kéményseprő utca |
9:06 | Zimony utca |
9:08 | Nagyvárad utca |
9:09 | EÜ. Szakközépiskola |
9:10 | Család utca, hőközpont |
9:11 | Örökösföldi Piac |
9:12 | Szalag utca |
9:13 | Örökösföld |
9:15 | Bevásárlóközpontok |
9:17 | TESCO áruház |
9:19 | Jósavárosi templom |
9:21 | Jósavárosi piac |
9:22 | Volánbusz Zrt. |
9:24 | Pazonyi tér |
9:25 | Ferenc körút |
9:27 | Északi körút 4. |
9:28 | Északi körút 25. |
9:30 | Mező utca |
9:31 | Konzervgyár |
9:33 | Autóbusz-állomás |
9:35 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima