Menetrendek
24 |
Palánta utca Kistelekiszőlő ► Autóbusz-állomás ► Sóstói úti kórház |
Érvényes: 2024. április 7-től további intézkedésig /
Valid from 7 April 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
6:28 | Kistelekiszőlő (Koszorú utca) |
6:29 | Tégla utca |
6:31 | Meggyfa utca |
6:34 | Palánta utca |
6:36 | Ipartelepi elágazás |
6:38 | TIGÁZ |
6:41 | Móricz Zsigmond utca |
6:43 | Szarvas utca 76. |
6:44 | Kígyó utca |
6:45 | Szarvas utca 13. |
6:46 | Országzászló tér |
6:47 | Szabolcs utca |
6:49 | Autóbusz-állomás |
6:51 | Mező utca 5. |
6:53 | Széna tér |
6:55 | Északi körút 25. |
6:57 | Északi körút 4. |
6:59 | Stadion utca |
7:01 | Városi Stadion |
7:02 | Egyetem |
7:03 | Sóstói úti kórház |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima