Menetrendek
24 |
Autóbusz-állomás Kistelekiszőlő ► Autóbusz-állomás ► Sóstói úti kórház |
Érvényes: 2024. április 7-től további intézkedésig /
Valid from 7 April 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
6:58 | Kistelekiszőlő (Koszorú utca) |
6:59 | Tégla utca |
7:01 | Meggyfa utca |
7:04 | Palánta utca |
7:06 | Ipartelepi elágazás |
7:08 | TIGÁZ |
7:11 | Móricz Zsigmond utca |
7:13 | Szarvas utca 76. |
7:14 | Kígyó utca |
7:15 | Szarvas utca 13. |
7:16 | Országzászló tér |
7:17 | Szabolcs utca |
7:19 | Autóbusz-állomás |
7:21 | Mező utca 5. |
7:23 | Széna tér |
7:25 | Északi körút 25. |
7:27 | Északi körút 4. |
7:29 | Stadion utca |
7:31 | Városi Stadion |
7:32 | Egyetem |
7:33 | Sóstói úti kórház |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima