Menetrendek
12 |
Bethlen Gábor utca 58. Vasúti aluljáró ► Jósaváros ► Sóstói úti kórház |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanszünetben munkanapon / on workdays during school holidays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
16:00 | Vasúti aluljáró |
16:03 | Szarvas utca 124. |
16:04 | Szarvas utca 76. |
16:06 | Kígyó utca |
16:08 | Arany János utca |
16:10 | Vasútállomás |
16:12 | Petőfi tér (Autóbusz-állomás) |
16:13 | Bethlen Gábor utca 58. |
16:15 | Új utca |
16:17 | Egyház utca |
16:19 | Búza tér |
16:21 | Széna tér |
16:23 | Északi körút 25. |
16:24 | Északi körút 4. |
16:25 | Ferenc körút |
16:27 | Volánbusz Zrt. |
16:29 | Jósavárosi piac |
16:31 | Jósaváros |
16:32 | Csaló köz |
16:33 | Schmidt Mihály utca |
16:35 | Sóstói úti kórház |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima