Menetrendek
12 |
Bethlen Gábor utca 58. Vasúti aluljáró ► Jósaváros ► Sóstói úti kórház |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
19:50 | Vasúti aluljáró |
19:52 | Szarvas utca 124. |
19:53 | Szarvas utca 76. |
19:54 | Kígyó utca |
19:56 | Arany János utca |
19:58 | Vasútállomás |
19:59 | Petőfi tér (Autóbusz-állomás) |
20:01 | Bethlen Gábor utca 58. |
20:02 | Új utca |
20:04 | Egyház utca |
20:06 | Búza tér |
20:07 | Széna tér |
20:08 | Északi körút 25. |
20:09 | Északi körút 4. |
20:10 | Ferenc körút |
20:12 | Volánbusz Zrt. |
20:14 | Jósavárosi piac |
20:15 | Jósaváros |
20:16 | Csaló köz |
20:17 | Schmidt Mihály utca |
20:19 | Sóstói úti kórház |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima