Menetrendek
12 |
Szarvas utca 76. Vasúti aluljáró ► Jósaváros ► Sóstói úti kórház |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
8:20 | Vasúti aluljáró |
8:23 | Szarvas utca 124. |
8:24 | Szarvas utca 76. |
8:26 | Kígyó utca |
8:28 | Arany János utca |
8:30 | Vasútállomás |
8:32 | Petőfi tér (Autóbusz-állomás) |
8:33 | Bethlen Gábor utca 58. |
8:35 | Új utca |
8:37 | Egyház utca |
8:39 | Búza tér |
8:41 | Széna tér |
8:43 | Északi körút 25. |
8:44 | Északi körút 4. |
8:45 | Ferenc körút |
8:47 | Volánbusz Zrt. |
8:49 | Jósavárosi piac |
8:51 | Jósaváros |
8:52 | Csaló köz |
8:53 | Schmidt Mihály utca |
8:55 | Sóstói úti kórház |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima