Menetrendek
4 |
Szarkaláb utca Oros, Takarék köz ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
17:18 | Oros, Takarék köz |
17:19 | Oros, ABC |
17:20 | Orosi Iskola |
17:22 | Orosi elágazás |
17:23 | Élet utca |
17:24 | Szarkaláb utca |
17:26 | Naspolya utca |
17:27 | Tujafa utca |
17:29 | Gomba utca |
17:31 | Sport utca |
17:33 | Rendelőintézet |
17:35 | Bujtos utca |
17:36 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
17:38 | Vay Ádám körút |
17:40 | Búza tér |
17:42 | Mező utca |
17:43 | Konzervgyár |
17:45 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima