Menetrendek
4Y |
Orosi elágazás Oros, Temető ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
12:00 | Oros, Temető |
12:01 | Oros, Magyar utca 61. |
12:03 | Oros, Takarék köz |
12:04 | Oros, ABC |
12:05 | Orosi Iskola |
12:07 | Orosi elágazás |
12:08 | Élet utca |
12:09 | Szarkaláb utca |
12:11 | Naspolya utca |
12:12 | Tujafa utca |
12:14 | Gomba utca |
12:16 | Sport utca |
12:18 | Rendelőintézet |
12:20 | Bujtos utca |
12:21 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
12:23 | Vay Ádám körút |
12:25 | Búza tér |
12:27 | Mező utca |
12:28 | Konzervgyár |
12:30 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima