Menetrendek
4Y |
Oros, ABC Oros, Temető ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
16:45 | Oros, Temető |
16:46 | Oros, Magyar utca 61. |
16:48 | Oros, Takarék köz |
16:49 | Oros, ABC |
16:50 | Orosi Iskola |
16:52 | Orosi elágazás |
16:53 | Élet utca |
16:54 | Szarkaláb utca |
16:56 | Naspolya utca |
16:57 | Tujafa utca |
16:59 | Gomba utca |
17:01 | Sport utca |
17:03 | Rendelőintézet |
17:05 | Bujtos utca |
17:06 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
17:08 | Vay Ádám körút |
17:10 | Búza tér |
17:12 | Mező utca |
17:13 | Konzervgyár |
17:15 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima