Menetrendek
4 |
Búza tér Oros, Takarék köz ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
22:05 | Oros, Takarék köz |
22:06 | Oros, ABC |
22:07 | Orosi Iskola |
22:08 | Orosi elágazás |
22:09 | Élet utca |
22:10 | Szarkaláb utca |
22:11 | Naspolya utca |
22:12 | Tujafa utca |
22:14 | Gomba utca |
22:16 | Sport utca |
22:18 | Rendelőintézet |
22:20 | Bujtos utca |
22:21 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
22:23 | Vay Ádám körút |
22:24 | Búza tér |
22:26 | Mező utca |
22:27 | Konzervgyár |
22:29 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima