Menetrendek
4 |
Vay Ádám körút Oros, Takarék köz ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
A járat december 27-től január 5-ig, valamint júlis 1-től augusztus 19-ig közlekedik munkanapokon. / These services run on workdays from 27 December until 5 January as well as from 1 July until 19 August.
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
8:33 | Oros, Takarék köz |
8:34 | Oros, ABC |
8:35 | Orosi Iskola |
8:37 | Orosi elágazás |
8:38 | Élet utca |
8:39 | Szarkaláb utca |
8:41 | Naspolya utca |
8:42 | Tujafa utca |
8:44 | Gomba utca |
8:46 | Sport utca |
8:48 | Rendelőintézet |
8:50 | Bujtos utca |
8:51 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
8:53 | Vay Ádám körút |
8:55 | Búza tér |
8:57 | Mező utca |
8:58 | Konzervgyár |
9:00 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima