Menetrendek
4Y |
Oros, Temető Oros, Temető ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
19:12 | Oros, Temető |
19:13 | Oros, Magyar utca 61. |
19:15 | Oros, Takarék köz |
19:16 | Oros, ABC |
19:17 | Orosi Iskola |
19:18 | Orosi elágazás |
19:19 | Élet utca |
19:20 | Szarkaláb utca |
19:21 | Naspolya utca |
19:22 | Tujafa utca |
19:24 | Gomba utca |
19:26 | Sport utca |
19:28 | Rendelőintézet |
19:30 | Bujtos utca |
19:31 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
19:33 | Vay Ádám körút |
19:34 | Búza tér |
19:36 | Mező utca |
19:37 | Konzervgyár |
19:39 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima