Menetrendek
4Y |
Oros, Temető Oros, Temető ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
5:20 | Oros, Temető |
5:21 | Oros, Magyar utca 61. |
5:23 | Oros, Takarék köz |
5:24 | Oros, ABC |
5:25 | Orosi Iskola |
5:27 | Orosi elágazás |
5:28 | Élet utca |
5:29 | Szarkaláb utca |
5:31 | Naspolya utca |
5:32 | Tujafa utca |
5:34 | Gomba utca |
5:36 | Sport utca |
5:38 | Rendelőintézet |
5:40 | Bujtos utca |
5:41 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
5:43 | Vay Ádám körút |
5:45 | Búza tér |
5:47 | Mező utca |
5:48 | Konzervgyár |
5:50 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima