Menetrendek
2 |
Pipacs utca Borbánya, Csárda utcai forduló ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2024. április 7-től további intézkezdésig /
Valid from 7 April 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
15:44 | Borbánya, Csárda utcai forduló |
15:45 | Lakatos utca |
15:46 | Borbánya, iskola |
15:47 | Pitypang utca |
15:48 | Alma utcai iskola |
15:49 | Pipacs utca |
15:50 | Alma utca ABC |
15:51 | Alma utca |
15:52 | Ipari utca |
15:55 | Lujza utca (Kállói út) |
15:56 | Kéményseprő utca |
15:58 | Zimony utca |
15:59 | Kórház |
16:01 | Inczédy sor |
16:03 | Bujtos utca |
16:05 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
16:07 | Vay Ádám körút |
16:09 | Búza tér |
16:11 | Mező utca |
16:12 | Konzervgyár |
16:14 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima