Menetrendek
901 |
901 |
Szarvas utca 13. ► Jósaváros ► Vasútállomás ► Örökösföld ► Vasútállomás ► Szakiskola és Kollégium |
éjszakai körjárat / night service
2024. január 2-től további intézkedésig /
From 2 January 2024 until further notice
December 31-éről január 1-jére virradó (szilveszter) éjjel közlekedik / On New Years's Eve
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
19:23 | Szakiskola és Kollégium |
19:24 | Tiszavasvári út |
19:26 | Konzervgyár |
19:28 | Petőfi tér (Autóbusz-állomás) |
19:30 | Vasútállomás |
19:31 | Arany János utca |
19:33 | Szarvas utca 13. |
19:35 | Luther utca |
19:37 | Bujtos utca |
19:38 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
19:39 | Nyár utca |
19:40 | Volánbusz Zrt. |
19:41 | Jósavárosi piac |
19:42 | Jósaváros |
19:44 | Jósaváros |
19:45 | Jósavárosi templom |
19:47 | TESCO áruház |
19:48 | Bevásárlóközpontok |
19:50 | Örökösföld |
19:51 | Szalag utca |
19:52 | Örökösföldi Piac |
19:53 | Család utca, hőközpont |
19:54 | EÜ. Szakközépiskola |
19:55 | Rendelőintézet |
19:57 | Megyei Bíróság |
19:58 | Országzászló tér |
19:59 | Szabolcs utca |
20:00 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
20:03 | Vasútállomás |
20:04 | Petőfi tér (Autóbusz-állomás) |
20:06 | Bethlen Gábor utca 67. |
20:08 | Derkovits Gyula utca 5. |
20:09 | Derkovits Gyula utca 73. |
20:10 | Dugonics utca |
20:11 | Rozsnyó utca |
20:12 | Szirom utca |
20:13 | Újház sor |
20:14 | Legyező utca 65. |
20:15 | Szélsőbokori út |
20:16 | Szakiskola és Kollégium |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima