Menetrendek
901 |
901 |
Derkovits Gyula utca 5. ► Jósaváros ► Vasútállomás ► Örökösföld ► Vasútállomás ► Szakiskola és Kollégium |
éjszakai körjárat / night service
2024. január 2-től további intézkedésig /
From 2 January 2024 until further notice
December 31-éről január 1-jére virradó (szilveszter) éjjel közlekedik / On New Years's Eve
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
3:35 | Szakiskola és Kollégium |
3:36 | Tiszavasvári út |
3:38 | Konzervgyár |
3:40 | Petőfi tér (Autóbusz-állomás) |
3:42 | Vasútállomás |
3:43 | Arany János utca |
3:45 | Szarvas utca 13. |
3:47 | Luther utca |
3:49 | Bujtos utca |
3:50 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
3:51 | Nyár utca |
3:52 | Volánbusz Zrt. |
3:53 | Jósavárosi piac |
3:54 | Jósaváros |
3:56 | Jósaváros |
3:57 | Jósavárosi templom |
3:59 | TESCO áruház |
4:00 | Bevásárlóközpontok |
4:02 | Örökösföld |
4:03 | Szalag utca |
4:04 | Örökösföldi Piac |
4:05 | Család utca, hőközpont |
4:06 | EÜ. Szakközépiskola |
4:07 | Rendelőintézet |
4:09 | Megyei Bíróság |
4:10 | Országzászló tér |
4:11 | Szabolcs utca |
4:12 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
4:15 | Vasútállomás |
4:16 | Petőfi tér (Autóbusz-állomás) |
4:18 | Bethlen Gábor utca 67. |
4:20 | Derkovits Gyula utca 5. |
4:21 | Derkovits Gyula utca 73. |
4:22 | Dugonics utca |
4:23 | Rozsnyó utca |
4:24 | Szirom utca |
4:25 | Újház sor |
4:26 | Legyező utca 65. |
4:27 | Szélsőbokori út |
4:28 | Szakiskola és Kollégium |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima