Menetrendek
901 |
901 |
Konzervgyár ► Jósaváros ► Vasútállomás ► Örökösföld ► Vasútállomás ► Szakiskola és Kollégium |
éjszakai körjárat / night service
2024. január 2-től további intézkedésig /
From 2 January 2024 until further notice
minden nap közlekedik / daily
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
2:40 | Szakiskola és Kollégium |
2:41 | Tiszavasvári út |
2:43 | Konzervgyár |
2:45 | Petőfi tér (Autóbusz-állomás) |
2:47 | Vasútállomás |
2:48 | Arany János utca |
2:50 | Szarvas utca 13. |
2:52 | Luther utca |
2:54 | Bujtos utca |
2:55 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
2:56 | Nyár utca |
2:57 | Volánbusz Zrt. |
2:58 | Jósavárosi piac |
2:59 | Jósaváros |
3:01 | Jósaváros |
3:02 | Jósavárosi templom |
3:04 | TESCO áruház |
3:05 | Bevásárlóközpontok |
3:07 | Örökösföld |
3:08 | Szalag utca |
3:09 | Örökösföldi Piac |
3:10 | Család utca, hőközpont |
3:11 | EÜ. Szakközépiskola |
3:12 | Rendelőintézet |
3:14 | Megyei Bíróság |
3:15 | Országzászló tér |
3:16 | Szabolcs utca |
3:17 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
3:20 | Vasútállomás |
3:21 | Petőfi tér (Autóbusz-állomás) |
3:23 | Bethlen Gábor utca 67. |
3:25 | Derkovits Gyula utca 5. |
3:26 | Derkovits Gyula utca 73. |
3:27 | Dugonics utca |
3:28 | Rozsnyó utca |
3:29 | Szirom utca |
3:30 | Újház sor |
3:31 | Legyező utca 65. |
3:32 | Szélsőbokori út |
3:33 | Szakiskola és Kollégium |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima