Menetrendek
901 |
901 |
Szakiskola és Kollégium ► Jósaváros ► Vasútállomás ► Örökösföld ► Vasútállomás ► Szakiskola és Kollégium |
éjszakai körjárat / night service
2024. január 2-től további intézkedésig /
From 2 January 2024 until further notice
December 24-én (szenteste) közlekedik / On 24 December (Christmas eve)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
17:23 | Szakiskola és Kollégium |
17:24 | Tiszavasvári út |
17:26 | Konzervgyár |
17:28 | Petőfi tér (Autóbusz-állomás) |
17:30 | Vasútállomás |
17:31 | Arany János utca |
17:33 | Szarvas utca 13. |
17:35 | Luther utca |
17:37 | Bujtos utca |
17:38 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
17:39 | Nyár utca |
17:40 | Volánbusz Zrt. |
17:41 | Jósavárosi piac |
17:42 | Jósaváros |
17:44 | Jósaváros |
17:45 | Jósavárosi templom |
17:47 | TESCO áruház |
17:48 | Bevásárlóközpontok |
17:50 | Örökösföld |
17:51 | Szalag utca |
17:52 | Örökösföldi Piac |
17:53 | Család utca, hőközpont |
17:54 | EÜ. Szakközépiskola |
17:55 | Rendelőintézet |
17:57 | Megyei Bíróság |
17:58 | Országzászló tér |
17:59 | Szabolcs utca |
18:00 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
18:03 | Vasútállomás |
18:04 | Petőfi tér (Autóbusz-állomás) |
18:06 | Bethlen Gábor utca 67. |
18:08 | Derkovits Gyula utca 5. |
18:09 | Derkovits Gyula utca 73. |
18:10 | Dugonics utca |
18:11 | Rozsnyó utca |
18:12 | Szirom utca |
18:13 | Újház sor |
18:14 | Legyező utca 65. |
18:15 | Szélsőbokori út |
18:16 | Szakiskola és Kollégium |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima