Menetrendek
27 |
Vasútállomás Vasútállomás ► Szélsőbokori út ► Vay Ádám krt. ► Jósaváros |
Érvényes: 2024. április 7-től további intézkedésig /
Valid from 7 April 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
16:42 | Vasútállomás |
16:44 | Petőfi tér (Autóbusz-állomás) |
16:46 | Bethlen Gábor utca 67. |
16:48 | Tiszavasvári út |
16:50 | Szakiskola és Kollégium |
16:52 | Esélycentrum |
16:55 | Ív utca |
16:56 | Fészek utca ABC |
16:57 | Szirom utca |
16:58 | Rozsnyó utca |
16:59 | Dugonics utca |
17:00 | Derkovits Gyula utca 73. |
17:01 | Derkovits Gyula utca 5. |
17:04 | Mező utca 5. |
17:06 | Rákóczi utca 50. |
17:07 | Búza tér |
17:09 | Vay Ádám körút |
17:11 | Nyár utca |
17:13 | Volánbusz Zrt. |
17:15 | Jósavárosi piac |
17:17 | Jósaváros |
17:18 | Jósaváros |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima