Menetrendek
49 |
Kodály Zoltán Általános Iskola ► Örökösföld ► Michelin ► Huszár telep |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
4:58 | Orosi elágazás |
5:00 | Oros, Szállási utca |
5:01 | Oros, Vezér utca |
5:03 | Oros, Takarék köz |
5:04 | Oros, Takarék köz |
5:05 | Oros, ABC |
5:06 | Orosi Iskola |
5:08 | Orosi elágazás |
5:09 | Élet utca |
5:10 | Szarkaláb utca |
5:12 | Naspolya utca |
5:13 | Tujafa utca |
5:15 | Gomba utca |
5:17 | Törzs utca |
5:18 | Örökösföld |
5:19 | Szalag utca |
5:20 | Örökösföldi Piac |
5:21 | Család utca, hőközpont |
5:22 | Család utca, hőközpont |
5:24 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
5:25 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
5:27 | Vay Ádám körút |
5:29 | Búza tér |
5:31 | Mező utca |
5:32 | Bethlen Gábor utca 67. |
5:34 | Derkovits Gyula utca 5. |
5:35 | Derkovits Gyula utca 73. |
5:37 | Derkovits Gyula utca 108. |
5:38 | Continental |
5:39 | Eissmann |
5:40 | Michelin |
5:42 | Michelin |
5:43 | Eissmann |
5:44 | Bottyán János utca |
5:45 | Huszár telep |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima