Menetrendek
21 |
Szabolcs utca Vasútállomás ► Országzászló tér ► Család u. ► Örökösföld ► Törzs u. ► Búza tér ► Vasútállomás (körjárat) |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig. /
Valid from 10 December 2023 until further notice.
tanszünetben munkanapon / on workdays during school holidays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
14:18 | Vasútállomás |
14:20 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
14:21 | Szabolcs utca |
14:23 | Országzászló tér |
14:25 | Luther tér |
14:28 | Rendelőintézet |
14:30 | EÜ. Szakközépiskola |
14:31 | Család utca, hőközpont |
14:32 | Örökösföldi Piac |
14:33 | Szalag utca |
14:35 | Örökösföld |
14:36 | Törzs utca |
14:38 | Semmelweis utca |
14:40 | Család utca, hőközpont |
14:42 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
14:44 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
14:46 | Vay Ádám körút |
14:48 | Búza tér |
14:50 | Mező utca |
14:52 | Konzervgyár |
14:54 | Autóbusz-állomás |
14:56 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima