Menetrendek
20 |
Mező utca 5. Vasútállomás ► Búza tér ► Törzs u. ► Örökösföld ► Család u. ► Országzászló tér ► Vasútállomás (körjárat) |
Érvényes: 2022. december 11-től további intézkedésig /
Valid from 11 Dec 2022 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
15:42 | Vasútállomás |
15:43 | Autóbusz-állomás |
15:44 | Mező utca 5. |
15:46 | Rákóczi utca 50. |
15:48 | Búza tér |
15:49 | Vay Ádám körút |
15:50 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
15:51 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
15:53 | Szegfű utca (PLAZA) |
15:55 | Család utca, hőközpont |
15:57 | Semmelweis utca |
15:59 | Törzs utca |
16:00 | Örökösföld |
16:01 | Szalag utca |
16:02 | Örökösföldi Piac |
16:03 | Család utca, hőközpont |
16:04 | EÜ. Szakközépiskola |
16:05 | Rendelőintézet |
16:08 | Megyei Bíróság |
16:09 | Országzászló tér |
16:11 | Szabolcs utca |
16:13 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
16:15 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima