Menetrendek
20 |
Megyei Bíróság Vasútállomás ► Búza tér ► Törzs u. ► Örökösföld ► Család u. ► Országzászló tér ► Vasútállomás (körjárat) |
Érvényes: 2022. december 11-től további intézkedésig /
Valid from 11 Dec 2022 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
8:42 | Vasútállomás |
8:43 | Autóbusz-állomás |
8:44 | Mező utca 5. |
8:46 | Rákóczi utca 50. |
8:48 | Búza tér |
8:49 | Vay Ádám körút |
8:50 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
8:51 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
8:53 | Szegfű utca (PLAZA) |
8:55 | Család utca, hőközpont |
8:57 | Semmelweis utca |
8:59 | Törzs utca |
9:00 | Örökösföld |
9:01 | Szalag utca |
9:02 | Örökösföldi Piac |
9:03 | Család utca, hőközpont |
9:04 | EÜ. Szakközépiskola |
9:05 | Rendelőintézet |
9:08 | Megyei Bíróság |
9:09 | Országzászló tér |
9:11 | Szabolcs utca |
9:13 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
9:15 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima