Menetrendek
20 |
Semmelweis utca Vasútállomás ► Búza tér ► Törzs u. ► Örökösföld ► Család u. ► Országzászló tér ► Vasútállomás (körjárat) |
Érvényes: 2022. december 11-től további intézkedésig /
Valid from 11 Dec 2022 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
13:40 | Vasútállomás |
13:41 | Autóbusz-állomás |
13:43 | Mező utca 5. |
13:45 | Rákóczi utca 50. |
13:46 | Búza tér |
13:48 | Vay Ádám körút |
13:49 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
13:51 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
13:53 | Szegfű utca (PLAZA) |
13:55 | Család utca, hőközpont |
13:57 | Semmelweis utca |
13:59 | Törzs utca |
14:00 | Örökösföld |
14:01 | Szalag utca |
14:02 | Örökösföldi Piac |
14:03 | Család utca, hőközpont |
14:05 | EÜ. Szakközépiskola |
14:08 | Rendelőintézet |
14:11 | Megyei Bíróság |
14:14 | Országzászló tér |
14:16 | Szabolcs utca |
14:18 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
14:20 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima