Menetrendek
11Y |
11Y |
Zrínyi Ilona utca Örökösföld ► Egyház utca ► Örökösföld |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanszünetben munkanapon / on workdays during school holidays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
15:57 | Örökösföld |
15:58 | Szalag utca |
15:59 | Örökösföldi Piac |
16:01 | Család utca, hőközpont |
16:03 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
16:05 | Bujtos utca |
16:07 | Megyei Bíróság |
16:10 | Zrínyi Ilona utca |
16:12 | Egyház utca |
16:14 | Vay Ádám körút |
16:16 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
16:19 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
16:21 | Szegfű utca (PLAZA) |
16:23 | Család utca, hőközpont |
16:24 | Örökösföldi Piac |
16:26 | Szalag utca |
16:27 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima