Menetrendek
9 |
Kodály Zoltán Általános Iskola ► Huszártelep |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice.
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
6:10 | Örökösföld |
6:11 | Törzs utca |
6:13 | Semmelweis utca |
6:14 | EÜ. Szakközépiskola |
6:15 | Nagyvárad utca |
6:17 | Kórház |
6:19 | Inczédy sor |
6:21 | Bujtos utca |
6:22 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
6:24 | Vay Ádám körút |
6:26 | Búza tér |
6:28 | Mező utca |
6:29 | Bethlen Gábor utca 67. |
6:30 | Tiszavasvári út |
6:31 | Fészek utca |
6:32 | Fészek utca ABC |
6:33 | Szirom utca |
6:34 | Rozsnyó utca |
6:35 | Dugonics utca |
6:36 | Derkovits Gyula utca 108. |
6:37 | Continental |
6:38 | Bottyán János utca |
6:39 | Huszár telep |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima