Menetrendek
9 |
Vay Ádám körút ► Huszártelep |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice.
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
7:42 | Örökösföld |
7:43 | Törzs utca |
7:44 | Semmelweis utca |
7:46 | EÜ. Szakközépiskola |
7:48 | Nagyvárad utca |
7:50 | Kórház |
7:52 | Inczédy sor |
7:54 | Bujtos utca |
7:55 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
7:57 | Vay Ádám körút |
7:59 | Búza tér |
8:01 | Mező utca |
8:03 | Bethlen Gábor utca 67. |
8:04 | Tiszavasvári út |
8:05 | Fészek utca |
8:06 | Fészek utca ABC |
8:07 | Szirom utca |
8:08 | Rozsnyó utca |
8:09 | Dugonics utca |
8:10 | Derkovits Gyula utca 108. |
8:11 | Continental |
8:12 | Eissmann |
8:13 | Michelin |
8:15 | Michelin |
8:16 | Eissmann |
8:17 | Bottyán János utca |
8:18 | Huszár telep |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima