Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
44 | Vasútállomás ► Jósaváros ► Örökösföld ► Oros, Takarék köz |
/
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
* | A jelölt járatok 44-es jelzéssel Orosig közlekednek. / These services runs as 44 to Oros. |
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 51* |
6: | 58* |
7: | |
8: | 15* |
9: | 15* |
10: | 15* |
11: | 15* |
12: | 15* |
13: | 15*45* |
14: | 14*44* |
15: | 14*49* |
16: | 19*49* |
17: | 19* |
18: | 01*41* |
19: | 41* |
20: | 18* |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 51* |
6: | 58* |
7: | |
8: | 15* |
9: | 15* |
10: | 15* |
11: | 15* |
12: | 15* |
13: | 15* |
14: | 15* |
15: | 15* |
16: | 15* |
17: | 15* |
18: | 01*41* |
19: | 41* |
20: | 18* |
Hétvégén (szombaton, vasárnap és ünnepnap) | |
At weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays) | |
óra / h | perc / minutes |
7: | 16* |
8: | 16* |
9: | 16* |
10: | 16* |
11: | 16* |
12: | 16* |
13: | 16* |
14: | 16* |
Dec. 27-től jan. 5-ig, és júl. 1-jétől aug. 19-ig munkanapon | |
On workdays betw. 27 Dec. – 5 Jan. and betw. 1 Jul - 19 Aug. | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 51* |
6: | 58* |
7: | |
8: | 12* |
9: | 12* |
10: | 12* |
11: | 12* |
12: | 12* |
13: | 12* |
14: | 12* |
15: | 12* |
16: | 12* |
17: | 12* |
18: | 12* |
19: | 41* |
20: | 18* |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima