Menetrendek
3 |
Fenyő utca 43. Sóstói úti kórház ► Autóbusz-állomás ► Kistelekiszőlő ► Rozsrét autóbusz-forduló |
Érvényes: 2024. április 7-től további intézkedésig /
Valid from 7 April 2024 until further notice
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
11:18 | Sóstói úti kórház |
11:19 | Egyetem |
11:20 | Városi Stadion |
11:22 | Stadion utca |
11:24 | Dohány utca |
11:26 | Kossuth utca 9. |
11:28 | Búza tér |
11:30 | Mező utca |
11:31 | Konzervgyár |
11:35 | Autóbusz-állomás |
11:37 | Szabolcs utca |
11:38 | Országzászló tér |
11:40 | Szarvas utca 13. |
11:42 | Kígyó utca |
11:43 | Szarvas utca 76. |
11:44 | Móricz Zsigmond utca |
11:46 | TIGÁZ |
11:47 | Ipartelepi elágazás |
11:50 | Palánta utca |
11:51 | Fillér utca |
11:53 | Kistelekiszőlő (Koszorú utca) |
11:54 | Tégla utca |
11:55 | Meggyfa utca |
11:58 | Szabadság utca |
11:59 | Tulipán utca |
12:01 | Rozstelek utca |
12:02 | Fenyő utca 43. |
12:04 | Rozsrét autóbusz-forduló |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima