Menetrendek
3A |
Szarvas utca 76. Autóbusz-állomás ► Kistelekiszőlő ► Rozsrét autóbusz-forduló |
Érvényes: 2024. április 7-től további intézkedésig /
Valid from 7 April 2024 until further notice
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
18:35 | Autóbusz-állomás |
18:37 | Szabolcs utca |
18:38 | Országzászló tér |
18:39 | Szarvas utca 13. |
18:41 | Kígyó utca |
18:42 | Szarvas utca 76. |
18:43 | Móricz Zsigmond utca |
18:44 | TIGÁZ |
18:45 | Ipartelepi elágazás |
18:48 | Palánta utca |
18:49 | Fillér utca |
18:51 | Kistelekiszőlő (Koszorú utca) |
18:52 | Tégla utca |
18:53 | Meggyfa utca |
18:56 | Matróz utca |
18:58 | Kisteleki bokor bejárati út |
19:00 | Ipari park, rozsréti elágazás |
19:03 | Tulipán utca |
19:05 | Rozstelek utca |
19:06 | Fenyő utca 43. |
19:08 | Rozsrét autóbusz-forduló |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima