Menetrendek
3 |
Szarvas utca 76. Sóstói úti kórház ► Autóbusz-állomás ► Kistelekiszőlő ► Rozsrét autóbusz-forduló |
Érvényes: 2024. április 7-től további intézkedésig /
Valid from 7 April 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
12:08 | Sóstói úti kórház |
12:09 | Egyetem |
12:10 | Városi Stadion |
12:12 | Stadion utca |
12:14 | Dohány utca |
12:16 | Kossuth utca 9. |
12:18 | Búza tér |
12:20 | Mező utca |
12:21 | Konzervgyár |
12:25 | Autóbusz-állomás |
12:27 | Szabolcs utca |
12:28 | Országzászló tér |
12:30 | Szarvas utca 13. |
12:32 | Kígyó utca |
12:33 | Szarvas utca 76. |
12:34 | Móricz Zsigmond utca |
12:36 | TIGÁZ |
12:37 | Ipartelepi elágazás |
12:40 | Palánta utca |
12:41 | Fillér utca |
12:43 | Kistelekiszőlő (Koszorú utca) |
12:44 | Tégla utca |
12:45 | Meggyfa utca |
12:48 | Szabadság utca |
12:49 | Tulipán utca |
12:51 | Rozstelek utca |
12:52 | Fenyő utca 43. |
12:54 | Rozsrét autóbusz-forduló |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima