Menetrendek
1A |
Autóbusz-állomás Autóbusz-állomás ► Vásártér |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
6:30 | Autóbusz-állomás |
6:32 | Bethlen Gábor utca 58. |
6:34 | Új utca |
6:36 | Egyház utca |
6:38 | Búza tér |
6:40 | Rákóczi utca 69. |
6:41 | Rákóczi utca 102. |
6:43 | Vásártér |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima