Navigáció átugrása

Nyíregyháza – terelés április 27-én (szombaton) a HELLÓ Nyíregyháza rendezvény miatt

2024. április 25.

A HELLÓ Nyíregyháza rendezvény idején, 16:00 és 21:30 között, a Kossuth tér környéki utcákat a forgalom elől lezárják, ezért a 2-es, 13-as, 18-as, 20-as, 93E, 95-ös, 95L és H32-es helyi autóbuszok, valamint a délután Mátészalkáról jövő 4213-as regionális járat terelt útvonalakon közlekednek.

Kimaradó megállóhelyek minden járat esetében:

• Megyei Bíróság
  • Luther utca

​További kimaradó megállóhelyek:

A 2-es és H32-es buszok esetében (Borbánya, Nagyszállás felé):

• ​Luther ház

A 13-es buszok esetében:
(mindkét irányban a Zrínyi Ilona utca és az Egyház utca érintésével közlekednek)

• Vay Ádám körút
  • Kodály Zoltán Általános Iskola
  • Bujtos utca

A 18-as busz a Vasútállomás felé:
(az Egyház utcán át közlekedik)

• Kodály Zoltán Általános Iskola
  • Bujtos utca

Ideiglenes megállóhelyek:

A helyi járatok a terelt útvonalukon található valamennyi megállóban megállnak.

• ​A 20-as, 93E, 95-ös és 95L autóbuszok a Vasútállomás / Huszár telep / LEGO felé a Vay Ádám körúton és az Egyház utcán át közlekednek és érintik az ottani megállókat.

A 4213-as regionális járat a Megyei Bíróság helyett ideiglenesen megáll a Bujtos utca megállóhelyen.